HaberKurdu

Apple çalışanlarına 15-28 Eylül tarihleri arasında izin yasak

Geçtiğimiz gün sızan bir döküman Apple’ın çalışanlarının 15-28 Eylül tarihleri arasında izinlerinin kaldırıldığı ortaya çıkardı.

Teknoloji devi Apple ‘ın iOS7 lansmanıyla birlikte iPhone 5s ve iPhone5c modellerinin tanıtımı için belirlenen tarihe çok az bir süre kaldı. Merakla beklenen yeni cihazlarını 10 Eylül tarihinde tanıtması beklenilen Apple’ın bu cihazları satışa sunacağı tarih ise hala tam olarak netleşmiş değil. Geçtiğimiz gün sızan bir döküman ise Apple’ın bu beklenen lansmanı için bazı ipuçları veriyor.

Çünkü bu döküman Apple ile alakalı bir takvim. Bu takvimde AppleCare çalışanlarının 15-28 Eylül tarihleri arasında izin alamayacağı belirtiliyor. Bu durum da Apple’ın 10 Eylül tarihinde bir lansman gerçekleştireceği ve bu lansmanın ardından 20 Eylül tarihinde muhtemelen yeni cihazların satışına başlanacağı iddiasını güçlendiriyor.

Son bilgilere göre Apple’ın yakın tarihte gerçekleştireceği bu lansmanda iPhone 5S ve iPhone 5C cihazlarını tanıtmasına artık neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Bu cihazlardan iPhone 5S’in siyah, beyaz, altın ve grafit olmak üzere 4 farklı renk seçeneği, parmak izi okuyucusu, yeni kamera sensörü ve daha hızlı A7 işlemcisiyle gelmesi beklenirken, ucuz iPhone modelinin ise daha ince plastik bir kasayla ve kırmızı, mavi, beyaz, sarı ve yeşil renk seçenekleriyle gelmesi bekleniyor.

yasak

Kaynak : Teknokulis.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*