HaberKurdu

iOS 7 görüldü!

iOS için 3. parti yazılım çözümleri sunan Onswipe isimli firma tarafından yapılan açıklamaya göre, internet üzerinden site içeriğini mobil olarak görüntüleyen cihazlar arasında, iOS 7 işletim sistemine sahip cihazlar ile yapılan giriş trafiği artıyor.

Onswipe tarafından yapılan açıklamada, sitelerini ziyaret eden iOS 7 işletim sistemine sahip cihaz sayısının, geçtiğimiz hafta büyük oranda arttığı, bu trafiğin büyük bir kısmının San Francisco ve Apple merkezinin bulunduğu Cupertino kentinden geldiği bildirdi. iOS 7 işletim sistemli cihazlar ile yapılan bağlantıların Dörtte üç oranındaki bölümü iPhone, dörtte bir oranındaki bölümü ise iOS 7 sistemine sahip iPad cihazlar üzerinden yapıldı. internete bağlanan iOS 7 işletim sistemine sahip cihaz sayısındaki bu artış, Apple tarafından iOS 7 ‘nin çok kısa bir süre içerisinde açıklanacağının göstergesi olarak yorumlandı.

Ayrıca Apple hakkında önemli yazılara imza atan macrumors isimli site üzerinde yayınlanan bir habere göre iOS 7 işletim sistemine sahip cihazlar ile yapılan trafik artışı doğrulandı.
ios7_macrumors_apple_may
Apple tarafından düzenlenen WWDC (Worldwide Developer Conference) yani “Evrensel Geliştiriciler Konferansı” nın 10 Haziran’da düzenlenecek olan etkinliğinde iOS7 ‘nin de tanıtılması bekleniliyor. Önceki iOS sürümlerine göre önemli değişikliklerin bulunacağı söylenilen iOS 7, Apple severler tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor.

İlyas Büyükbakkal – Teknokulis : http: //www.teknokulis.com

iphone-5s-logs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*