HaberKurdu

CİNSEL ORGANI KÜÇÜK OLANA HEDİYE İPHONE VERECEK!

Danimarkalı cinsel içerik sitesi, iPhone hediye etmek için ziyaretçilerinden öyle bir şey istedi ki…

Danimarkalı bir cinsel içerik sitesi, Apple’ın iPhone‘unu hediye edeceği erkeklere özel biryarışma düzenliyor. Ancak yarışmayı kazanmak için istenen koşul, olay çıkaracak cinsten: Apple’ın popüler cebini elde edebilmek için katılımcının en küçük cinsel organa sahip olduğunu ispat etmesi gerekiyor.

Sitenin sahibi Morten Fabricius, cinsel organı küçük olup bu nedenle mutsuzluğa kapılan çok sayıda erkek bulunduğunu söylüyor. Fabricius, katılımcılardan cinsel organlarının şerit metre ile yan yana durduğu bir fotoğraf yollamalarını istiyor. Yarışmada katılımcılar arasında en küçük cinsel organa sahip olduğunu ispat eden birinciye bir iPhone, ikinciye ve üçüncüye birer yeniiPad hediye edilecek.

Fabricius, düzenledikleri yarışmanın “hassas olabilecek bir konuya” insanların esprili bir biçimde yaklaşmasını sağlayabileceğini umuyor. Yarışmaya sadece Danimarkalıların mı katılabildiği, birinciye verilecek olan iPhone’un Apple’ın şeklini 4 inç’e büyüttüğü iPhone 5 olup olmadığı ise tam olarak belli değil.

KAYNAK:MİLLİYET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*