HaberKurdu

İPHONE ŞARJINIZI CEBİNİZDE TAŞIYIN !!

iPhone kullanıcıların en büyük şikayetlerinin şarj süresi olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek. Kullanmaktan keyif aldığımız ve elimizden düşürmediğimiz iPhone umuzun şarjının biterek bizi yarı yolda bırakmaması için çoğu zaman yanımızda şarj kablosunu taşımak zorunda kalırız. Özellikle erkekler, çanta kullanmadıkları için yazın extra taşınacak şeyler yüzünden sıkıntı çekmekteler. Noah Dentzel isimli bir girişimcinin iPhone için tasarladığı şarj cihazı, bu sıkıntıyı ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

iPhone kullanıcılarını sevindirecek bu cihazın ismi ” ChargeCard “. Kartvizit görünümüne sahip olan bir şarj aleti, Aparat  iOS cihazların USB üzerinden Pcye bağlanmasını sağlıyor. Oldukça basit kullanımıyla dikkat çeken ChargeCard, cepte, cüzdan içerisinde kolayca taşınabilecek şekilde bir tasarıma sahip.

ChargeCard daha önce iPhone 4 için tasarlanan bir şarj cihazıyla benzerlik gösteriyor ancak ChargeCard piyasadaki benzerlerinden üçte bir oranında daha ince. Bu önemli ayrıntı kullanım kapasitesini etkilemeden, cihazı cüzdanınızda rahatça taşıyabilmenize olanak sağlıyor.

ChargeCard şimdiye kadar çıkan tüm iPhone sürümleriyle uyumlu olarak kullanılabiliyor. Ancak Apple ‘ın iPhone 5 için daha ince bir USB bağlantı girişi kullanacağı varsayıldığında, ChargeCard ‘ın iPhone 5 için tasarlaacak modellerinde port uçlarının değişeceği düşünülüyor. Noah Dentzel böyle bir durum gerçekleştiğinde, ChargeCard tasarımının da geliştirilebileceğini belirtti.

Farklı renk seçenekleri ile 25 dolar fiyatıyla piyasaya çıkan ChargeCard ‘ın şarj cihazını unutan ve taşımakta sıkıntı çeken kullanıcılar tarafından satın alınması bekleniliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*