HaberKurdu

TWİTTER FOR İPHONE 4.3 GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI

Apple store üzerinde mobile cihaz kullanıcıları için dün yayınlanan “Twitter for iPhone 4.3” güncellemesi, twitter kullanımını kolaylaştıracak yeni özellikler ve düzeltmeleri beraberinde getirdi.

Oldukça kapsamlı bir içeriğe sahip bu güncellemeyle birlikte gelen bir kaç iyileştirme ve yeni özellik, kullanıcıların twitter deneyimini daha keyifli hale getirmeyi amaçlıyor.

 

Güncellemeyle gelen değişiklikler

“Twitter for iPhone 4.3” olarak adlandırılan yeni güncellemen interaktiflik, geliştirilmiş bildirim ve arama sistemi, performans üzerinde iyileştirmeler ve daha fazlasını da beraberinde getirdi.

İnteraktif Eğer Twitter üzerinde bir etkinliği ‘Seçilmiş Etkinlikler’ bölümüne eklerseniz, o etkinlik hakkında atılan tüm Tweet ‘lere tek bir pencere üzerinden göz atma kolaylığı da bu günceleştirmeyle birlikte kullanıma sunuldu.lik özelliği, Twitter’da yer alan Tweet ‘lerin görüntülenmesini değiştiren bir özellik. Bu yeni özellik sayesinde ön izlemeler daha hızlı görüntülenebilecek, fotoğraflar ve videolar daha kolay görüntülenebilecek.

Connect sekmesi altında otomatik tamamlama ile ilgili geliştirmeler de yapılmış. Bu güncelleme ile birlikte geçen hafta Twitter ‘ın internet sitesinde yaptığı geliştirmeler mobil cihaz kullanıları için de kullanılabilir hale getirilmiş oldu.

iOS cihazlara gelen bildirimler de bu güncelleme ile değişmiş oldu. Örnek olarak artık sadece kendi seçtiğiniz kişilerin Tweet ‘lerini bildirim olarak alma şansına sahip olacaksınız.

Discover sekmesi içerisinde de yeniliklerin önceden bildireceği bir yenilik bildirimi olduğunda simge altında bir imleç oluşacağını da sizlere hatırlatalım.

Twitter ‘ın yenilenen logosu da bu güncelleme ile beraber mobile cihazlarla tanışmış oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*