HaberKurdu

İPAD İÇİN 4 TAVSİYE UYGULAMA

İPAD’DE KULLANABİLECEĞİNİZ VE İŞİNİZE YARAYABİLECEK 4 FARKLI UYGULAMAYI SİZLERE TANITIYORUZ. BİZ BU UYGULAMALARI ÇOK KULLANIYORUZ, SİZE DE FAYDALI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUZ.

Sketchbook Ink

Yazılımlarıyla birçok profesyonele hizmet veren Autodesk firması tarafından geliştirilen SketchBook uygulaması, aslında kalem ve mürekkeple çizim yapmanızı sağlayan bir uygulama.

SketchBook uygulamasıyla istediğiniz türde kalemi seçip çizimler yapabilir, daha sonra da boyalarla boyayabilirsiniz. İsterseniz de baştan renkli çizimler yaparak kara kalem yerine aynı tarzda renkli çizimler oluşturabilirsiniz. Şimdilikyeni yayımlanması şerefine indirimli olarak App Store’da bulunuyor.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Bhalamir

Bhalamir: Prologue ismindeki oyun, Türk Meta Games isimli firmanın ilk oyunu. iOS platformuna yayımlanan oyun, kaliteli grafikleri ve eğlencelioyunyapısıyla dikkat çekiyor. Oyun ilk olarak konsept çalışması için tasarlandığından dolayı isminde Prologue kelimesini içeriyor ve iyi bir oyuncutarafındanortalama 40 dakikada oynanabiliyor.

App Store’da ücretsiz indirilmeye sunulan oyun iPhone ve iPad için ortak tasarlanmış. 140 MB boyutundaki oyunu indirdiğinizde oyun tamamiyle İngilizce olarak gelecek. Türkçe oynamak isterseniz 1 dolarlık Türkçe dilpaketinisatın almanız gerekiyor.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Dragon Dictation

Dragon Dictation, söylediklerinizi kağıda döken, kelimelere dönüştüren biruygulama. Uygulamanın kayıt özelliğini kullanarak kaydettiğiniz tümkonuşmayı yazıya dökebilirsiniz.

Aslında dünyanın geleceğine de yön veren uygulama ile belki kitaplar ilerde bu şekilde yazılacak diyebiliriz. Türkçe desteği de bulunan Dragon Dictation’ın söylediklerinizi hatasız olarak yazıya dökebilmesi için tane tane konuşmaktayarar var.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Men in Black 3

Siyah Giyen Adamlar, uzun bir aranın ardından sinemaya geri döndüler. Uzunaradan sonra bizim de onları bırakmaya niyetimiz yok. Eğer sinemaya gittiniz ve filmin tadı damağınızda kaldıysa size güzel bir önerimiz var.

Men in Black 3 oyunuyla siyahlıların ofisinin patronu olabilir, aynı zamandasahaya inerek ajanlarla birlikte uzaylı avlayabilirsiniz. Bedavaya indirebildiğiniz oyunun düşük boyutu da bir avantaj diyebiliriz. Bize haftanın en iyi oyunlarından.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Kaynak: ShiftDelete.Net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*