HaberKurdu

1 LİRAYA iPHONE

Telekominikasyon kurumları satışlarını arttırabilmek için her geçen gün yepyeni cazip kampanyaları  tüketicilerin beğenisine sunmaya devam ediyor. Avea geçtiğimiz hafta ses getirecek olan bir kampanyayı duyurarak iPhone 3GS’i, tarifeye ek olarak 1 TL ’ye satışa sunuyor.
Avea, 15 Haziran tarihinde hayata geçirdiği yeni kampanyası ile Apple ‘ın adını en çok duyurduğu modeli olan iPhone 3GS’i, Avealıların mevcut tarifelerine ek 1 TL ile satışa sunacağını duyurdu. Kampanyadan faydalanan Avealılara, 3 aylık 250 MB internet paketinin de ayrıca hediye edileceği ifade edildi.

Zarif tasarımı, TFT kapasitif dokunmatik ekranı, 16 milyon renk özelliği, çoklu dokunmatik giriş yöntemi ile piyasaya çıktığı ilk günden bu yana milyonlarca kullanıcıya ulaşan iPhone 3GS; 7.2 Mbps hızıyla HSDPA şebekesini de destekliyor.

iPhone kullanıcılarının en favori modellerinden olan iPhone 3GS; 3 megapiksel oto fokuslu kamerası ile 10 cm’e kadar oto-makro çekim yapabilme, video kaydedebilme, ses komutlarıyla kontrol ve arama, dijital pusula ile yer tespiti ve Google Maps entegrasyonu gibi özellikleri bulunmakta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*