HaberKurdu

AVEA’DAN 1 TL’YE İPHONE

Teknolojinin en son trend ve cihazlarını, “hayır” denmeyecek kampanyalarla müşterilerine sunan Avea; Türkiye’de ses getirecek yeni bir kampanyaya daha imza atarak iPhone 3GS’i, tarifeye ek sadece 1 TL’ye satışa sunuyor. 15 Haziran’da başlayacak olan kampanya ile kullanıcılar, ayrıca ilk 3 ay 250 MB internete de ücretsiz sahip olacaklar.

Türkiye’nin en çok konuşturan operatörü Avea, 15 Haziran tarihinde hayata geçirdiği yeni kampanyası ile bu kez de Apple’ın efsanevi modeli iPhone 3GS’i, Avealıların mevcut tarifelerine ek 1 TL ile satışa sunuyor. Kampanyadan faydalanan Avealılara, 3 aylık 250 MB internet paketi de ayrıca hediye ediliyor.

Zarif tasarımı, TFT kapasitif dokunmatik ekranı, 16 milyon renk özelliği, çoklu dokunmatik giriş yöntemi ile piyasaya çıktığı ilk günden bu yana milyonlarca kullanıcıya ulaşan iPhone 3GS; 7.2 Mbps hızıyla HSDPA şebekesini de destekliyor.

iPhone kullanıcılarının en favori modellerinden olan iPhone 3GS; 3 megapiksel oto fokuslu kamerası ile 10 cm’e kadar oto-makro çekim yapabilme, video kaydedebilme, ses komutlarıyla kontrol ve arama, dijital pusula ile yer tespiti ve Google Maps entegrasyonu gibi özellikleriyle, bir telefondan beklenenden çok daha fazlasını vadediyor.

‘Avealılar bu kampanyayı çok sevecek’
Avea’nın, dünya trendlerini en cazip kampanyalar ile teknolojiseverlere ulaştırmasının artık bir gelenek haline geldiğini ifade eden Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, “iPhone 3GS’i herkes alabilsin diye tarifeye ek sadece 1 TL gibi çok düşük bir fiyatla kullanıcıya ulaştırmaktan dolayı mutluyuz. Avealıların bu kampanyayı çok seveceğinize eminiz. Avea olarak, yıl boyunca buna benzer etkili kampanyalar yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>