HaberKurdu

BABALAR GÜNÜ İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ

Bu Pazar (17 Haziran) “Babalar Günü” ve halen “babama ne hediye alsam ?” diye düşünüyorsanız bu haberimiz tam da size göre.

Anne ve Babalarımızı sevmemiz onların yegane mutluluk kaynağıdır. Özel günlerde onları sevdiğimizi , değer verdiğimizi göstermemiz ve güzel anların sembolü olacak hediyeler vermemiz  onları da mutlu edecek ve bu anları daha da anlamlı kılacaktır. Bu pazar “Babalar Günü”  ve babanıza ne hediye alacağınızı bulmakta zorlanıyorsanız işte size birkaç tavsiye.

Babanıza, Babalar günü hediyesi olarak kravat, kol saati, gömlek gibi klasik hediyeler alabilirsiniz. Erkekler genellikle teknolojik ürünleri severler bu nedenle eğer hediye almak için ayırdığınız bütçe biraz daha fazlaysa tercihinizi teknolojik ürünlerden yana kullanabilirsiniz.

Babalar günü nedeniyle Teknoloji mağazaları özel kampanyalar düzenliyor. Traş makinasından bilgisayara cep telefonundan erkek bakım ürünlerine kadar birçok üründe %50 ye varan indirimler başladı. Bütçenize uygun bir hediyeyi mağazalardan alabilir, zamanım yok diyorsanız internet üzerinden sipariş edebilirsiniz.  Babanızın ihtiyaç duyduğu bir hediye vermeniz, onu daha da mutlu edecektir.

Örneğin Babanız ;

futbolsever ise tuttuğu takımın formasını, amblemli bir ürününü yada kombine biletini alabilirsiniz.

Fotoğraf çekmeyi seviyorsa profesyonel bir fotoğraf makinası,

Keyfine düşkünse bir TV koltuğu ,

Şıklığına düşkünse kravat , gömlek yada takım elbise,

kol saati yada cüzdan

kemer , parfüm veya kol saati

geleneksel biriyse tespih

yada arabasına düşkünse, araba için bir aksesuar

hatta balık tutmayı seviyorsa bir olta seti bile alabilirsiniz.

iPhonekurdu.com ailesi olarak Şimdiden Tüm Babaların ve baba adaylarının Babalar Gününü kutlarız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*